Føss-dag

Indlæg fra det gamle forum, gengivet som arkiv. Er det dit indhold, og vil du have det fjernet eller dit navn gendannet?

mulledk5953 — 23. april 2010, 07:34

Ja i dag er det så min fødselsdag, og underligt nok ønsker Jeg mig lidt akvarie ting, har jo kun et halv100 baljer....😀
Gad vid hvor det stopper, hvis det altså gør, syntes sq altid at: der er lige plads til et mere, sådan har det været de sidste 49 x....😎
Sikke fint vejr det så er i dag, Jeg må da have været artig*blink*

jery — 23. april 2010, 07:41

Det må være dernede på øen, at vejret er dejligt - her i Gentofte væltede regnen ned, da jeg mødte på arbejde for 40 minutter siden.
Hils den dejlige kone og ønsk hende til lykke med manden.

Misoni — 23. april 2010, 10:33

Tillykke med fødselsdagen. Du bor vist ikke i midtjylland, for her er vejret bestemt ikke det bedste. Håber, at du får dig nogen flere akvarie ting og jeg er vildt misundelig på alle dine akvarier.

Mathilde — 23. april 2010, 11:51

Tillykke med dagen mulle 🙂

Madnes — 23. april 2010, 11:58

😀
I DAG ER DET MULLES FØDSELSDAG ,
HURRA HURRA HURRA,
HAN SIKKERT SIG EN GAVE FÅR,
SOM HAN HAR ØNSKET SIG I ÅR ,
MED DEJLIG CHOKOLADE OG KAGE TIL...

ønsker dig en fiskefantastisk dag 😉

brib — 23. april 2010, 12:02

Tillykke med Føs`dagen :-)

c sørensen — 24. april 2010, 11:35

tillykke med dagen i går - idag er vejret nu NOGET bedre...... 😉

Spørgsmål & svar

Der er endnu ikke stillet nogen spørgsmål om dette.

Log ind for at stille et spørgsmål.